Serials

My name is Earl! **

27. června 2010 v 20:59 | Té*
 Earl, Randy, Joy, Catalina, Krabák  a další..

Neskutečně skvělý seriál... O chlápkovi jménem Earl, který celý život kradl a prováděl nejrůznější lumpárny a teď se chce napravit. Proto si sepsal seznam všech lumpáren a postupně je odčińuje. Vše začalo tak, že vyhrál los se 100.000$ a vzápětí ho srazilo auto a on o los přišel. Když ležel v nemocnici a sledoval televizi zaslechl poprvé o karmě (konej dobro a ono se ti vrátí, konej zlo a také se ti vrátí). Když udělal něco dobrého los se mu vrátil a on teď za ty peníze odčiňuje to, co kdysi napáchal. :)

Tady můžete seriál sledovat online. :))
Moje hodnocení 10/10... jednoznačně perfektní a můžu jenom doporučit...!!

JACKASS

27. června 2010 v 13:29 | Té*

Kdo nezná Jackass- jako by nebyl! Jackass má mnoho odpůrců, ale více je těch co ho milují! Jedni si řeknou, že jsou to jenom *blbci* co se nudí a nemají co na práci a proto vymýšlejí tyhle kraviny a ti druzí chtějí být přesně takový jako kluci z Jackass. Já osobně je mám ráda a vždycky se nehorázně zasměju a některé scény si můžu pouštět pořád dokola. :) Za poslední dobu se nachází mnoho jedinců a skupin, kteří se je snaží napodobit, ale ti pravý jsou jenom jednou a nikdo na ně nemá! Takový "Jackassáci" jsou i v Praze, ale jsou to jenom levné imitace a vůbec se mi nelíbí! :/Ať už mluvíme o seriálu nebo o jednom z filmů vždy se neskutečně pobavíte... :)

Jednou z hlavních postav je Johnny Knoxville, kterého mám moc ráda.. A Jackassem se dost proslavil (dostal se tak k filmu a ted hraje např.  ve filmech: Mistři hazzardu,  Legendy z Dogtownu a další,..)  Další herci: Steve-o, Bam Margera, Chris Pontius, Dave Egland etc...

Paramore - Ignorance

9. června 2010 v 22:18 | Té*

Mooc dobrá! :))

Where's your gavel?
Your jury?
What's my offense this time?
You're not a judge but,
If you're gonna judge me
Well, sentence me to another life.

Seriály- online

8. června 2010 v 15:59 | Té*
Tak jsem se rozhodla, že sem hodím jednu skvělou stránku, kde najdete spousty seriálů :))


Najdete tam všechny možné seriály, jen je trošku mínus, že tam není TVD, ale jsou tam skvělé seriály, jako např. Červený trpaslík, The O.C., Dr. House, Chuck a jiné. :))
Moc vyvedená stránka :)

Dr. House (serial online)

6. června 2010 v 20:05 | Té*
Máte rádi tenhle seriál? Tak jste tu dobře... Já osobně na něj koukám pořád a miluju ho! :))

Můžeš koukat online:

http://jaysee.bloguje.cz/img/dr.%20house.jpg

Jinak moje hodnocení seriálu je rozhodně 5/5.. pokaždé zajímavý obsah (ikdyž některé scény nejsou pro slabší povahy, ale já už jsem si zvykla.. ) a  výborné herecké obsazení...!
 
 

Reklama